Hakkımızda

bilgikodu.com hakkımızda
Bilgikodu.com
(hakkımızda sayfasında Bilgi Kodu olarak ifade edilecektir.) 2017 yılının mayıs ayında kurulmuş, profesyonel bir webmaster sitesidir.

Genel amacı, internet dünyasında bulunan karmaşık ve yanlış bilgiler ile insanların kafasını karıştıran, web tasarım denince, çoğu insanın korkmasına neden olan, kötü içeriklerden arındırılmış, kolay, sade ve akıcı bir anlatımla tanımlamalar, sorun çözümleri, nasıl konuları ve gerekli kod paylaşımları ile web tasarım dünyasına adım atmak isteyen adaylara yardımcı olmaktır. Sitemiz, interaktif bir biçimde yönetilmektedir. İçeriklerimize yapacağınız tüm yorumlar ve geri bildirimler detaylı bir şekilde incelenecektir.

İbrahim Halil Işık kimdir?

Yıllarını web site ve internet dünyasına vermiş biri olarak, yaşadığım zorlukların ve karmaşaların vermiş olduğu güç ile yukarıda da bahsedildiği üzere karmaşık yazılardan uzak, sade bir anlatımla tecrübelerimi size aktarmak amacını kendime hedef belirlemiş durumdayım.

Harran Üniversitesi Elektrik Elektrik Elektronik Mühendisliği 4.sınıf öğrecisiyim ve Anadolu Üniversitesi Adalet 2.sınıf öğrecisiyim… Bu sebeple blog yazmak benim için bir iş değil, mutluluk kaynağıdır.

Bilgi Kodu, resmi sosyal medya hesaplarına buradaki sayfadan ulaşabilirsiniz.
Bütün soru, öneri, görüş ve isteklerinizi iletişim sayfamız aracılığıyla yada bilgikodu[at]gmail.com mail adresi üzerinden tarafımıza iletebilirsiniz.

Lütfen, sitemizi kullanmadan önce Gizlilik Politikası sayfamızı gözden geçirmeyi unutmayınız!